Ankara Golf Kulübü (AGK) Kaptanı Gülay Dora'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ankara Golf Kulübü 11. Kaptan Turnuvası yoğun katılıma sahne olurken başarılı etkinlik oyunculardan tam not aldı. 25-26 Eylül tarihleri arasında Ankara Golf Kulübü sahasında düzenlenen organizasyon, sabah ve öğlen shotgun çıkışlarıyla oynandı. 140 oyuncunun yer aldığı turnuvaya Ankara Golf Kulübü'nün yanı sıra İstanbul Golf Kulübü, Kemer Golf Kulübü, Klassis Golf Kulübü, Taurus Golf Kulübü ve Samsun Golf Kulübü'nden başkan, kaptan ve üyeler de katılım gösterdi. 
Ankara Golf Kulübü 11. Kaptan Turnuvası'nda Nazlı Akman birincilik kupasını kaldırdı. Kristina Özsoy ikinciliği elde ederken Suat Durkan üçüncülük kupasına uzandı. Gençler kategorisinde Ali Dora Özdoğan birinci olurken Cankat Bora Akın ikinci, Hasan Basri Bozkurt ise üçüncü oldu.
Turnuva kapsamında özel ödüller de dağıtıldı. Bayrağa En Yakın Atış'ı kadınlarda Kristina Özsoy erkeklerde Hüseyin Bora kaydederken Bayrağa En Yakın 2. Atış'a Zekiye Engez imza attı.
Ödül töreni ve gala gecesi de final gününün akşamında clubhouse bahçesinde yapıldı. Törende bir konuşma yapan Ankara Golf Kulübü Kaptanı Gülay Dora, kulüplerin birbirlerine destek olmasının önemine değinerek katılımlarından dolayı oyunculara, emeklerinden ötürü tüm AGK personeline teşekkür etti.