Bitci.com tarafından 28-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Bitci.com Bodrum Golf Turnuvası 2021, 100’ün üzerinde golf tutkununu bir araya getirdi. Organizasyonun gross birinciliğini ise -6 oynayan Mustafa Mazman elde etti.  Üç günlük organizasyona Bodrum Golf Kulübü ile Regnum Golf & Country Club ev sahipliği yaptı. Bodrum Golf Kulübü ile Regnum Golf & Country Club sahalarında eşzamanlı olarak oynanan turnuvada iki raund toplamında alınan skorlar genel sıralamayı belirledi. 

Erkekler A kategorisinde ev sahibi kulüpten üç isim kürsüye çıktı. Barbaros Ökten ilk gün 39 ikinci gün de 34 ile toplamda 73 puanla ilk sırayı aldı. Onu Murat Keklik 72 puanla ikincilikte takip etti; üçüncülüğü ise 70 puan toplayan Hüseyin Boyacı elde etti. B kategorisinde de ev sahibi oyuncular başarılı bir performansa imza attı. Erol Aktı 71 puan elde ederek birincilik kupasını kaldırdı. İkinciliği elde eden isim Süleyman Urakov (67 puan) olurken üçüncülük basamağına çıkan oyuncu 63 puanlı Sidar Yalçınkaya oldu. C kategorisinde birincilik yarışı adeta nefesleri kesti; Efe Kuray 80 puan toplayıp ilk sırayı alırken onu ikincilikte 79 puanlı Özgür Cem Can izledi. Birol Uygurlu ise 70 puanla kürsüye çıkan üçüncü golfçü oldu.

Kadınlar A kategorisinde başarılı bir performansa imza atan Arzu Seçkin 79 puan toplayarak ilk sırayı aldı. Burcu Mangör 67 ile skor kartını hesaplayarak ikinci oldu. Hülya Akar ise topladığı 64 puanla üçüncülük basamağına çıktı. B kategorisinde Yıldız Aryas başarılı bir performans ortaya koyup 80 puan ile birincilik kupasını kaldırdı. Emine Hopa 70 puanla ikinci olurken Ayfer Toprak 64 toplam puan ile kürsüye çıkan son isim oldu.

Gençlerde gross birincisi -1 ile sahayı dönen Bodrum Golf Kulübü oyuncusu Milli golfçü Zeynep Süalp oldu. Nuri Can 51 puanla bu kategoride ilk sırayı alırken minik erkekler kategorisinde 28 puan alan Emre Efe Duran ve minik kızlarda 21 puanlı Özden Mermer birincilik madalyasına hak kazandı.

Turnuvada tüm kategorilerde dereceye girenler, Bodrum Golf Kulübü’ndeki gala yemeği sonrası düzenlenen tören ile ödüllerine kavuştu. Gecede gross birincisi Mustafa Mazman’ın ödülünü Bodrum Golf Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk’ü temsilen eşi Nurten Öztürk ile Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağdaş takdim ederken dereceye giren isimlere kupalarını Bodrum Golf Kulübü Kaptan Vekili Erol Aktı, Bodrum Golf Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri; Erol İslamoğlu, Atilla Yurtkuran, Eren Baki, Doğukan Boyacı; Bitci.com CEO’su Onur Altan Tan, Mert Ali Beren, Çağla Çağlar takdim etti. Turnuvada dereceye girenlere ilk organizasyonda olduğu gibi yine ödül olarak Bitcicoin kripto para ve Samsung’dan hediye verildi.