Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S20 serisi, yapay zekâ ile Samsung’un gelmiş geçmiş en büyük görüntü sensörünü bir araya getiren yepyeni kamera sistemiyle görüntüleri ve önemli anlarınızı çok iyi yakalıyor. Golf oynarken topunuzun çukura girip girmediğini görmek için Space Zoom teknolojisi yardımınıza koşacak. Kolay taşınabilirliğinin yanı sıra çığır açan kamerasıyla da ses getiren Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip sayesinde ise başarılı vuruşlarınızı yaparken bir yandan da sevdiklerinizle konuşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Galaxy S20 serisinin daha büyük görüntü sensörü sayesinde kamera çözünürlüğü ciddi seviyede artıyor; düzenleme, kesme ve zoom için eklenen özelliklerle detaylı görüntüler elde edilebiliyor. Galaxy S20 ve Galaxy S20+’ta 64MP, Galaxy S20 Ultra’da ise 108MP kamera bulunuyor. Galaxy S20’de Hibrit Optik Zoom ve yapay zekâdan güç alan Dijital Zoom’u içeren Super Çözünürlüklü Zoom’u bir arada kullanan Space Zoom teknolojisi sayesinde, çok uzaktayken bile yakın plan zoom yapılabiliyor. 

Kompakt bir cihaz olarak tasarlanan Galaxy Z Flip ise katlandığında bir cüzdan kadar küçülüyor. Böylece cebinize kolayca sığıyor. Kapandığında, avuç içine sığacak şık ve kompakt bir cihaza dönüşüyor. Açıldığında ise ekran neredeyse iki katına çıkarak göz alıcı 6,7 inçlik bir ekran haline geliyor. Galaxy Z Flip açık konumdayken, birçok açıda sabitlenebiliyor, kelimenin tam anlamıyla kendi ayakları üstünde duruyor.