Türkiye'nin önde gelen kripto para alım-satım platformlarından Bitci.com, 16-17 Temmuz tarihlerinde Bodrum Golf Kulübü'nde düzenleyeceği organizasyonla golf tutkunlarını bir araya getirecek. Çağdaş Holding ve Swissotel Resort Bodrum Beach'in de desteklediği turnuvada dereceye girenlere ödülleri kripto para cinsinden verilecek. Ödül kazanan sporcular, sahip oldukları kripto paralarlailgili tüm alım-satım işlemlerini Bitci.com üzerinden yapabilecek. 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci.com'un kurucusu Burak Çağdaş Çağlar, bugüne kadar hayata geçirdikleri uygulamalarla kripto para piyasasında çok sayıda ilki başardıklarını belirterek, "Yerli ve yabancı sporcuların katılımıyla 16-17 Ağustos tarihlerinde düzenleyeceğimiz Bitci.com Bodrum Golf Cup da bu ilklerin devamı. Bu organizasyonla birlikte ilk kez Türkiye'de bir golf turnuvasının ödülü kripto para ile verilmiş olacak. Bitci.com olarak ilerleyen dönemde sporun farklı alanlarına destek vermeye devam edeceğiz" dedi.

Bitci.com Bodrum Golf Cup da Bodrum Golf Kulübü üyelerinin yanısıra İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya'dan Türk golfünün tanıdık simaları sahaya çıkacak. 

(Bülent Gürkan)