Montgomerie Maxx Royal’de sahayı bu kez kulüp personeli paylaştı. Oldukça keyifli bir ortama sahne olan organizasyon 26 Haziran’da gerçekleşirken Montgomerie Maxx Royal Genel Müdürü Cahit Şahin de turnuvada oynadı. Kulüp çalışanları ve sahaya emek veren isimlerin yanı sıra konuklar da bu turnuvada mücadele verdi.

Murat Tin 45 puanla A kategorisinde zirveye çıkarken Aydın Çıtak da 37 puan ile B kategorisinde şampiyon oldu.

A kategorisinde Ali Topuz 43, İbrahim Doğan da 42 puanla kürsüye çıkarken B kategorisinde Gültekin Şan 34 puanla ikinciliği elde etti, Kemal Özdemir 26 puanla üçüncü oldu.

 

ÖZEL ÖDÜLLER DE DAĞITILDI

 

Bayanlar kategorisinde Melisa Çelik 40 puanla ilk sırayı aldı. Gülşah Yılmaz Ayna 8 puanla ikinciliğe yerleşirken 7 puanlı iki isim Kseniya Simonovskaya ve Raziye Coşkun üçüncülük basamağını paylaştı.

Bayanların tek, erkeklerin iki kategoride sıralandığı turnuvada özel ödüller de sahiplerini buldu. En Uzun Vuruş Ödülü’nü Murat Tin, Bayrağa En Yakın Vuruş Ödülü’nü ise Kutay Özdener aldı.

Dereceye girenlere kupaların yanı sıra çeşitli ödüllerin dağıtıldığı anlamlı organizasyon kapsamında çekiliş sonunda şanslı isimler de hediye kazandı.

 

CAHİT ŞAHİN: PERSONELİMİZİ KUTLUYORUM

 

Kulüp binasında yapılan ödül töreninde bir konuşma yapan Montgomerie Maxx Royal Genel Müdürü Cahit Şahin, keyifli bir etkinliğe imza atmış olduklarını belirterek tüm personeli tebrik etti.

Bu tarz organizasyonların çok önemli olduğunu belirten Şahin, “Sahamıza emek veren tüm çalışanlarımızla biz geniş bir aileyiz. Misafirlerimizin oyundan keyif aldıkları tüm alanları sürekli en üst kondisyonda tutan ekibimiz alkışı hak ediyor. Bu bağlamda böylesi bir etkinlik ile hem golf oynadık hem de keyifli bir organizasyon gerçekleştirdik. Böylesi turnuvaları gelecekte de düzenlemek niyetindeyiz” şeklinde konuştu.